Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.Viac info  

O nás

Naše služby

Za viac ako 20 rokov sme sa vypracovali na jedného z hlavných poskytovateľov dopravných služieb. Skúsenosť a tradícia, špičkový vozový park s 205-timi vozidlami, najmä značiek MERCEDES a VOLVO, je garanciou kvality našich služieb.

Komplexné dopravné služby

Naše vozidlá sú vo verziách plne zodpovedajúcich požiadavkám trhu a komplexnosti požiadaviek dopravných služieb. Sme pripravení previezť rozdielne množstvá tovaru od: 1 t | 3,5 t | 5 t | 8t | 11 t | až do 26 t alebo rôzne druhy tovaru (mrazený tovar, chladený tovar, klasický tovar, zvitky plechov, ai.)

Okamžité riešenie

Vďaka dlhodobým partnerským vzťahom dokáže naša spoločnosť NAD – RESS Senica, a.s. zabezpečiť okamžité riešenie vašich požiadaviek. Schopnosť pružnej reakcie a prehľad o vozidlách zabezpečujeme nielen mobilnými telefónmi, ale aj satelitnými monitorovacími systémami vo vozidlách.

Trh

Spoločnosť je rozdelená do dvoch častí dopravných služieb.

Mapa V4
Doprava v rámci SR a okolitých štátov (PL, CZ, HU, AT)

Poskytujeme dopravné služby popredným výrobným a obchodným spoločnostiam (BILLA, GRAFOBAL, ARCELOR) alebo nadnárodným logistickým spoločnostiam (GEFCO).

Mapa EÚ
Medzinárodná doprava v rámci celej EÚ

Vozový park: 50 vozidiel, 47 návesov a 3 veľkoobjemové súpravy. Hlavné dopravné destinácie: Španielsko, Francúzsko, Anglicko, Nemecko, Belgicko a Taliansko.

Cenová ponuka

V prípade záujmu o dopravné služby nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku podľa Vašich potrieb.

    Viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete TU.